CD214L-T170CALF
MFR.Part #
CD214L-T170CALF
JLCPCB Part #
C1984033
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 11A 170V 208.9V 275V 3kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS