CD214L-T130ALF
MFR.Part #
CD214L-T130ALF
JLCPCB Part #
C1983999
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 130V 14.4A 159.2V 209V 3kW 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS