CD214B-T70ALF
MFR.Part #
CD214B-T70ALF
JLCPCB Part #
C1978438
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 113V 5.3A 5uA 600W 70V 89.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS