CD214B-T48ALF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CD214B-T48ALF
JLCPCB Part #
C1978464
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 48V 5uA 600W 61.3V 7.7A 77.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS