CD214B-T24CALF
MFR.Part #
CD214B-T24CALF
JLCPCB Part #
C1978820
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 15.4A 24V 30.7V 38.9V 5uA 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS