CD214B-T150ALF
MFR.Part #
CD214B-T150ALF
JLCPCB Part #
C1978487
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 150V 192V 2.5A 243V 5uA 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS