CD214A-T43ALF
MFR.Part #
CD214A-T43ALF
JLCPCB Part #
C3703126
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 400W 43V 47.8V 5.7A 5uA 69.4V TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS