CD214A-T40ALF
MFR.Part #
CD214A-T40ALF
JLCPCB Part #
C1978798
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 400W 40V 49.1V 5uA 6.2A 64.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS