CD1408-FU1600
MFR.Part #
CD1408-FU1600
JLCPCB Part #
C143787
Package
1206
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.25V@1A 1A 30A 5uA@600V 600V 1206 Diodes - General Purpose ROHS