CD1408-FF1400
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CD1408-FF1400
JLCPCB Part #
C17663451
Package
1408
Description
-65℃~+175℃ 1.7V@1A 1A 400V 50ns 5uA@400V 1408 Switching Diodes ROHS