CD1206-B2100
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CD1206-B2100
JLCPCB Part #
C143805
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100V 2A 40A 500uA@100V 850mV@2A 1206 Schottky Diodes ROHS