CC453232-470KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CC453232-470KL
JLCPCB Part #
C1847941
Package
1812
Description
1.9Ω 260mA 47uH ±10% 1812 Power Inductors ROHS