CC322522A-3R3K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CC322522A-3R3K
JLCPCB Part #
C1870474
Package
SMD,2.5x2.9mm
Description
3.3uH 320mΩ 55MHz 750mA 8@9.96MHz ±10% SMD,2.5x2.9mm Inductors (SMD) ROHS