CAY17-203JALF
MFR.Part #
CAY17-203JALF
JLCPCB Part #
C1734164
Package
SMD-10P,1.6x3.2mm
Description
10 20kΩ 62.5mW 8 ±250ppm/℃ ±5% SMD-10P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS