CAY17-152JALF
MFR.Part #
CAY17-152JALF
JLCPCB Part #
C1739511
Package
SMD-10P,1.6x3.2mm
Description
1.5kΩ 10 62.5mW 8 ±250ppm/℃ ±5% SMD-10P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS