CAY16A-22R1F4LF
MFR.Part #
CAY16A-22R1F4LF
JLCPCB Part #
C6138348
Package
1206
Description
22.1Ω 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS