CAY16A-10R0F4LF
MFR.Part #
CAY16A-10R0F4LF
JLCPCB Part #
C7100417
Package
1206
Description
10Ω 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS