CAY16-473J4LF
MFR.Part #
CAY16-473J4LF
JLCPCB Part #
C1731697
Package
0603x4
Description
4 47kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS