CAY16-4640F4LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CAY16-4640F4LF
JLCPCB Part #
C1734884
Package
0603x4
Description
4 464Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS