CAY16-4532F4LF
MFR.Part #
CAY16-4532F4LF
JLCPCB Part #
C5590048
Package
1206
Description
4 45.3kΩ 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS