CAY16-271J8LF
MFR.Part #
CAY16-271J8LF
JLCPCB Part #
C1734995
Package
0402x8
Description
16 270Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS