CAY16-271J4LF
MFR.Part #
CAY16-271J4LF
JLCPCB Part #
C1732884
Package
0603x4
Description
270Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS