CAY16-105J2LF
MFR.Part #
CAY16-105J2LF
JLCPCB Part #
C1737235
Package
0603x2
Description
1MΩ 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS