CAY16-102J2LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CAY16-102J2LF
JLCPCB Part #
C1737239
Package
0603x2
Description
1kΩ 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS