CAY16-1002F4LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CAY16-1002F4LF
JLCPCB Part #
C840645
Package
1206
Description
10kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS