CAY10A-103J2LF
MFR.Part #
CAY10A-103J2LF
JLCPCB Part #
C6138336
Package
0404
Description
10kΩ 2 4 63mW ±250ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS