CAY10-102J2LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CAY10-102J2LF
JLCPCB Part #
C5611020
Package
0404
Description
1kΩ 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS