CAY06-270J2AS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CAY06-270J2AS
JLCPCB Part #
C1731479
Package
0201x2
Description
2 27Ω 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS