AV40K1210401NIR1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
AV40K1210401NIR1
JLCPCB Part #
C1869476
Package
1210
Description
10mW 110V 2.6J 400A 40V 56V 68V 900pF@1kHz 1210 Varistors ROHS