AV30K2220122NIR1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
AV30K2220122NIR1
JLCPCB Part #
C1869484
Package
2220
Description
1.2kA 10J 30V 30mW 34V 47V 6.5nF@1kHz 77V 2220 Varistors ROHS