AV30K1812801NIR1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
AV30K1812801NIR1
JLCPCB Part #
C1869498
Package
1812
Description
15mW 2.2nF@1kHz 3.8J 30V 34V 47V 77V 800A 1812 Varistors ROHS