AV20K2220122NIR1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
AV20K2220122NIR1
JLCPCB Part #
C1869483
Package
2220
Description
1.2kA 20V 22V 26V 30mW 54V 7nF@1kHz 8J 2220 Varistors ROHS