AV14K2220122NIR1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
AV14K2220122NIR1
JLCPCB Part #
C1869485
Package
2220
Description
1.2kA 10nF@1kHz 14V 16V 24V 30mW 40V 5.8J 2220 Varistors ROHS