9250-225-RC
MFR.Part #
9250-225-RC
JLCPCB Part #
C19613228
Description
2.2mH 33.8Ω 45@250kHz 50mA 970kHz ±10% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS