9250-221-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
9250-221-RC
JLCPCB Part #
C19278746
Package
Plugin,D4.1xL10.4mm
Description
1.1A 220nH 250MHz 49@25MHz 67mΩ ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS