9250A-682-RC
MFR.Part #
9250A-682-RC
JLCPCB Part #
C1334928
Description
1.02Ω 280mA 280mA 50@7.9MHz 55MHz 6.8uH Color Band Inductor ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS