9250A-473-RC
MFR.Part #
9250A-473-RC
JLCPCB Part #
C1331151
Description
175mA 2.11Ω 27MHz 47uH 50@2.5MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS