9250A-472-RC
MFR.Part #
9250A-472-RC
JLCPCB Part #
C1329997
Description
380mA 380mA 4.7uH 44@7.9MHz 550mΩ 70MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS