9250A-334-RC
MFR.Part #
9250A-334-RC
JLCPCB Part #
C1331434
Description
330uH 55@0.79MHz 6.4Ω 6.5MHz 65mA Color Band Inductor ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS