8250-820K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
8250-820K-RC
JLCPCB Part #
C1334825
Package
Plugin,D4.2xL11.4mm
Description
1.96Ω 140mA 14MHz 55@2.5MHz 82uH Color Band Inductor ±10% 插件,D4.2xL11.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS