8250-473K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
8250-473K-RC
JLCPCB Part #
C1334465
Package
Plugin,D4.2xL11.4mm
Description
317Ω 370kHz 47mH 5.5mA 50@0.079MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4.2xL11.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS