8250-472K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
8250-472K-RC
JLCPCB Part #
C17546183
Package
Plugin,D4.2xL11.4mm
Description
1.7MHz 19mA 4.7mH 51.2Ω 68mA 70@250kHz ±10% Plugin,D4.2xL11.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS