8250-1R5K-RC
MFR.Part #
8250-1R5K-RC
JLCPCB Part #
C1334855
Description
1.56A 1.56A 1.5uH 128MHz 41@7.9MHz 96mΩ Color Band Inductor ±10% 插件,D4.2xL11.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS