8250-183K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
8250-183K-RC
JLCPCB Part #
C1334856
Package
Plugin,D4.2xL11.4mm
Description
104Ω 10mA 18mH 50@0.079MHz 720kHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4.2xL11.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS