8250-121K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
8250-121K-RC
JLCPCB Part #
C17310807
Package
Plugin,D4.2xL11.4mm
Description
11.2MHz 120uH 2.45Ω 311mA 65@790kHz 95mA ±10% Plugin,D4.2xL11.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS