8250-101K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
8250-101K-RC
JLCPCB Part #
C1334478
Package
Plugin,D4.2xL11.4mm
Description
100uH 120mA 12MHz 2.28Ω 65@2.5MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4.2xL11.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS