79F8R2K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
79F8R2K-RC
JLCPCB Part #
C19580519
Package
Plugin,D2.5xL4.1mm
Description
165mA 2.2Ω 24MHz 40@7.9MHz 8.2uH ±10% 插件,D2.5xL4.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS