79F5R6K-TR-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
79F5R6K-TR-RC
JLCPCB Part #
C19513126
Package
Plugin,D2.5xL4.1mm
Description
1.9Ω 180mA 28MHz 40@7.9MHz 5.6uH ±10% 插件,D2.5xL4.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS