79F150K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
79F150K-RC
JLCPCB Part #
C19516963
Package
Plugin,D2.5xL4.1mm
Description
145mA 15uH 18MHz 2.8Ω 40@2.5MHz ±10% 插件,D2.5xL4.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS