78F821J-RC
MFR.Part #
78F821J-RC
JLCPCB Part #
C17510147
Description
1.5MHz 27.5Ω 60@790kHz 65mA 820uH ±5% Plugin,D2.8xL7.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS